termalne i lecznicze kąpieliska Europy Zdrowie w każdej kropli
szukaj
Sphider

Sphider

SELECT count(*) FROM categories WHERE parent_num=0
Table 'termal_list.categories' doesn't exist
SELECT * FROM categories WHERE parent_num=0 ORDER BY category
Table 'termal_list.categories' doesn't exist
top vert
zaczerpnij informacji


23.09.2010

Dzień otwarty
w Uzdrowisku Rabka

26 września (niedziela) Uzdrowisko Rabka zaprasza do Zakładu Przyrodoleczniczego przy ul. Orkana 49. W programie prezentacja Zakładu Przyrodoleczniczego,produktów uzdrowiskowych oraz wykład.

27.08.2010

Mokry 3bój we wrześniu
w Tartalandii!

15 września wyjątkowa szansa dla 3 osobowej drużyny - startujcie w konkursie Mokrego trójboju w różnych dyscyplinach: pływanie - bieg - zjeżdżanie. W zawodach biorą udział 3-osobowe drużyny, w której musi znajdowac się minimum jedna osoba dorosla i minimum jedno dziecko do 12 lat.

26.08.2010

XVIII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW

Przemysł turystyczny z całego świata będzie prezentować w Polsce swoje najciekawsze oferty podczas Targów Turystycznych TT Warsaw 2010, które odbędą się w dniach 23-25 września 2010 r. w centrum targowym MT Polska przy ul. Marsa 56C
08.08.2010

Kup sobie uzdrowisko

Prywatyzacja ma zaspokoić finansowe braki, na jakie cierpią sanatoria i kompleksy uzdrowiskowe.
Przejecie przez prywatnych właścicieli daje szansę na unowocześnienie niejednokrotnie mocno już przestarzałych obiektów oraz przekształcenie ich w dochodowe kompleksy spa. Niewątpliwie spowoduje to jednak wzrost cen usług oraz trudniejszy dostęp dla klientów niekomercyjnych.

25.07.2010

Święto Wód Mineralnych w Muszynie-Złockiem

6 - 8 sierpnia w Beskidzie Sądeckim m.in. degustacja wód leczniczych i lokalnych potraw, wycieczka szlakiem źródeł mineralnych i mnóstwo atrakcji.
Obchody uatrakcyjnią wybory Wakacyjnej Miss Małopolski, koncerty słowackiego zespołu krypton oraz zespołu Bajm. Na zakończenie zaplanowano spektakularny pokaz sztucznych ogni.

Liczne źródła z Muszyny i okolic wykazują lecznicze działanie w chorobach układu pokarmowego, oddechowego i moczowego. Na tych terenach odnaleźć można liczne bezpłatne punkty czerpania dobroczynnych wód oraz ogólnodostępne pijalnie.


22.07.2010

Targi Turystyki i Sportów Zimowych

W dniach 11-12 września we wrocławskiej Hali IASE odbędą się Targi Turystyki i Sportów Zimowych Zima 2010.

Na targach zaprezentują się ośrodki narciarskie, regiony górskie oraz wystawcy z ofertą na sezon zimowy 2010/2011. Nie zabraknie również prezentacji zimowego sprzętu sportowego oraz ubiorów a także fachowych konsultacji doradców21.07.2010

Dinozaury u wód

W położonej w pobliżu kilku znanych uzdrowisk Szklarskiej Porębie zobaczyć mozna rekonstrukcje dinozaurów. Ogromny las kryje naturalnej wielkości figury prehistorycznych gadów. Dodatkową atrakcją jest ulubione przez dzieci miasteczko Flinstonów.

« wróć starsze »